Reklama

Zásady ochrany osobních údajů v souladu s nařízením EU 2016/679 (GDPR).

Aby náš e-shop mohl dobře fungovat, musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje v souladu s nařízením EU 2016/679 (GDPR).
Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto e-shopu je RWS Třebíč, s.r.o.  IČO: 26231361, se sídlem Třebíč, Okrajová 1358, telefon: 723 772 773, e-mail: info@rwstrebic.cz. Odpovědná osoba Václav Špaček, jednatel společnosti.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely: 

  • Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací. 
  • Abychom vám mohli odesílat objednávky, zajistit efektivní doručení a vyřešení vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, objednané zboží a jeho cenu.
  • Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu trvání záruční doby.
  • Také nemáme rádi záplavy nabídek v našem e-mailu, proto žádné newslettery NEZASÍLÁME.
  • Pro lepší kvalitu našich služeb spolupracujeme s některými cenovými srovnávači, kterým mohou být vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami našeho e-shopu a pouze v nezbytném rozsahu. Tímto zpracovatelem je cenový srovnávač Heuréka.cz. Nikomu dalšímu osobní údaje bez vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.

DomůDomů
Košík  

(prázdný)

Přihlášení